Zawody strzeleckie w Pińczowie. Swoje umiejętności sprawdziło 29 zawodników. Kto najlepszy w poszczególnych kategoriach? [ZDJĘCIA]

oprac. Krzysztof Wieczorek
Starostwo Powiatowe w Pińczowie
W Pińczowie zorganizowane zostały Otwarte Zawody Strzeleckie. Impreza sportowa odbyła się w niedzielę, 12 września 2021 roku, a kierownikiem zawodów był Ryszard Jezierski.

Swoje umiejętności strzeleckie sprawdziło 29 zawodników, w tym 7 pań. W klasyfikacji drużynowej zaś walczyło 10 zespołów.
Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna o enigmatycznej nazwie 2+1, a na drugiej pozycji uplasował się Powiat Pińczowski. Trzecie miejsce zajęła drużyna pod ciekawą nazwą Pudło. W klasyfikacji indywidualnej czołowe miejsca zajęli: Julia Chojnowska, Justyna Podsiadło i Agnieszka Wróbel, a wśród panów: Tadeusz Niewygoda, Łukasz Piątek i Michał Majewski. Serdecznie gratulujemy – czytamy na profilu facebookowym pińczowskiego starostwa.