Polecamy

"Zamaskowani" maturzyści pińczowskiego "Kołłątaja" odebrali świadectwa. To zakończenie roku szkolnego przejdzie do historii! ZDJĘCIA © LO Kołłątaja w Pińczowie
[1/56]

"Zamaskowani" maturzyści pińczowskiego "Kołłątaja" odebrali świadectwa. To zakończenie roku szkolnego przejdzie do historii! ZDJĘCIA

Tegoroczni maturzyści pińczowskiego Liceum Ogólnokształcącego imienia Hugona Kołłątaja zakończyli rok szkolny. Z powodu koronawirusa nie było uroczystej akademii. Jednak zorganizowano wręczanie świadectw i nagród. Każda klasa została umówiona na inny dzień. Rozpoczęli uczniowie klasy 3 b, w piątek 24 kwietnia.

Poszczególni uczniowie wpuszczani byli pojedynczo do szkoły, a później do klasy, gdzie już czekały na nich przygotowane świadectwa i nagrody. Wszystko odbywało się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Maturzyści oraz wychowawcy klasy i dyrektor szkoły Anna Golik posiadali rękawiczki ochronne i maseczki. Rozdanie świadectw odbywało się się bezkontaktowo.

Uczniowie przynosili kwiaty, natomiast dyrekcja i wychowawcy żegnali ich dobrym słowem i życzeniami jak najlepszych wyników maturalnych.

Prezentujemy zdjęcia maturzystów pińczowskiego "Kołłątaja" z zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Tegoroczni maturzyści pińczowskiego Liceum Ogólnokształcącego imienia Hugona Kołłątaja zakończyli rok szkolny. Z powodu koronawirusa nie było uroczystej akademii. Jednak zorganizowano wręczanie świadectw i nagród. Każda klasa została umówiona na inny dzień. Rozpoczęli uczniowie klasy 3 b, w piątek 24 kwietnia. Poszczególni uczniowie wpuszczani byli pojedynczo do szkoły, a później do klasy, gdzie już czekały na nich przygotowane świadectwa i nagrody. Wszystko odbywało się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Maturzyści oraz wychowawcy klasy i dyrektor szkoły Anna Golik posiadali rękawiczki ochronne i maseczki. Rozdanie świadectw odbywało się się bezkontaktowo. Uczniowie przynosili kwiaty, natomiast dyrekcja i wychowawcy żegnali ich dobrym słowem i życzeniami jak najlepszych wyników maturalnych. Prezentujemy zdjęcia maturzystów pińczowskiego "Kołłątaja" z zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Najnowsze wiadomości

reklama