Polecamy

Pińczowski Teatr Ciut Frapujący szykuje nową sztukę "Rozmowy przy wycinaniu lasu". Zobaczcie pierwsze zdjęcia z prób © TFC, oprac. ach
[1/12]

Pińczowski Teatr Ciut Frapujący szykuje nową sztukę "Rozmowy przy wycinaniu lasu". Zobaczcie pierwsze zdjęcia z prób

Pińczowski Teatr Ciut Frapujący przygotowuje nową sztukę "Rozmowy przy wycinaniu lasu". Premiera planowana jest na sobotę, 21 marca w centrum kultury w Pińczowie.

O czym będzie spektakl? Tak zapowiada reżyser Wojciech Jurewicz w mediach społecznościowych: "Rozmowy przy wycinaniu lasu" - opowieść o drwalach, wiodących żywot na leśnej polanie jest kwintesencją zarówno tej rzeczywistości, w której sztuka powstała, jak i odnosi się do dnia dzisiejszego. Rozmowy o tym i owym wypełniają czas bohaterom spektaklu, których głównym zajęciem jest czekanie. Codziennie czekają, aż przyjedzie Siekierowy i rozda im narzędzia pracy, by po zakończonej dniówce znów je zebrać. Stanisław Tym przedstawił ten świat z właściwym sobie poczuciem humoru. Od czasu premiery nie musiał aktualizować tekstu – zmienił się system, ale władza wciąż wydaje się ludziom obca, niezrozumiała. Autor śmieje się, ale jest to śmiech przewrotny i gorzki".

W najnowszym przedstawieniu Teatru Ciut Frapującego wystąpią: Marcin Błach, Krzysztof Brociek, Jerzy Znojek, Wojciech Jurewicz (także reżyseria), Mariusz Rogala, Agnieszka Strzelec, Aleksander Jurewicz i Piotr Błach.

Prezentujemy zdjęcia aktorów z prób. Zobacz więcej na kolejnych slajdach>>>>


Pińczowski Teatr Ciut Frapujący przygotowuje nową sztukę "Rozmowy przy wycinaniu lasu". Premiera planowana jest na sobotę, 21 marca w centrum kultury w Pińczowie. O czym będzie spektakl? Tak zapowiada reżyser Wojciech Jurewicz w mediach społecznościowych: "Rozmowy przy wycinaniu lasu" - opowieść o drwalach, wiodących żywot na leśnej polanie jest kwintesencją zarówno tej rzeczywistości, w której sztuka powstała, jak i odnosi się do dnia dzisiejszego. Rozmowy o tym i owym wypełniają czas bohaterom spektaklu, których głównym zajęciem jest czekanie. Codziennie czekają, aż przyjedzie Siekierowy i rozda im narzędzia pracy, by po zakończonej dniówce znów je zebrać. Stanisław Tym przedstawił ten świat z właściwym sobie poczuciem humoru. Od czasu premiery nie musiał aktualizować tekstu – zmienił się system, ale władza wciąż wydaje się ludziom obca, niezrozumiała. Autor śmieje się, ale jest to śmiech przewrotny i gorzki". W najnowszym przedstawieniu Teatru Ciut Frapującego wystąpią: Marcin Błach, Krzysztof Brociek, Jerzy Znojek, Wojciech Jurewicz (także reżyseria), Mariusz Rogala, Agnieszka Strzelec, Aleksander Jurewicz i Piotr Błach. Prezentujemy zdjęcia aktorów z prób. Zobacz więcej na kolejnych slajdach.

Najnowsze wiadomości

reklama